Yaksa Private Hostel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Dit comfortabele Yaksa Private Hostel Bangkok ligt binnen 3 km afstand van Terminal 21 en beschikt over wifi in openbare gebieden. Het hostel ligt in de Ploenchit wijk van Bangkok en de dichtstbijzijnde bushalte, Phayathai School, gelegen op 10 minuten te voet ervan.

    Dit comfortabele hostel heeft een eersteklas locatie op circa 1 km afstand van het Jim Thompson House Museum en op afstand van 2 km tot winkelmogelijkheden zoals het CentralWorld winkelcentrum. Nabijgelegen historische bezienswaardigheden, zoals het Phyathai Paleis, bevinden zich op 25 minuten wandelen ervan. Culturele bezienswaardigheden in de buurt omvatten onder andere de Bangkok Art & Culture Centre galerie, op 2,1 km afstand.

    Sommige kamers verwelkomen gasten met een TV en gemakken zoals verduisteringsgordijnen en airconditioning.

    Porwa Northern Thai Cuisine biedt Thaise gerechten en bevindt zich op 50 meter hier vandaan. Yaksa Private hostel ligt op 5 minuten loopafstand van metrostation Phaya Thai en binnen een paar straten van treinstation Airport Rail Link Ratchaprarop.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Yaksa Private Hostel Bangkok

    Sommige kamers verwelkomen gasten met een TV en gemakken zoals verduisteringsgordijnen en airconditioning.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Toiletten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Gangen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 7 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto
    Familie Suite met een King Size Bed

    Grootte: 48 m²

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto
    Familie Kamer

    Grootte: 30 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Interieur foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Interieur foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Toiletten foto
    Private Bathroom King Room

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Mensen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Toiletten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Voorzieningen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto
    Standaard Double Kamer

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Macro Details foto Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Gangen foto
    Private Bathroom Twin Room

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Toiletten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Skyline foto Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Voorzieningen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Interieur foto Yaksa Private Hostel Bangkok Voorzieningen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Mensen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Interieur foto Yaksa Private Hostel Bangkok Buitenkant foto Yaksa Private Hostel Bangkok Gangen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Gangen foto
    Dormitory Room Mixed

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto
    Economy Kamer met Twee Aparte Bedden

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Wastafels foto Yaksa Private Hostel Bangkok Toiletten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Bedden foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto Yaksa Private Hostel Bangkok Faciliteiten foto
    Economy Double Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Zakenleven foto Yaksa Private Hostel Bangkok Keuken foto Yaksa Private Hostel Bangkok Zakenleven foto Yaksa Private Hostel Bangkok Zakenleven foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Zakenleven foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Voorzieningen foto
    Familie Kamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Keuken foto Yaksa Private Hostel Bangkok Keuken foto Yaksa Private Hostel Bangkok Voorzieningen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto Yaksa Private Hostel Bangkok Voorzieningen foto Yaksa Private Hostel Bangkok Kamer foto
    Standaard Familie Kamer met een King Size Bed

    Type bed: 4 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Yaksa Private Hostel Bangkok

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Vliegveld Bangkok Don Meung
    23.7 km

    Treinstations (1)

    Skytrain-station Phaya Thai
    300 m

    Bezienswaardigheden (8)

    ziekenhuis Phyathai 1
    650 m
    Kledingmarkt Pratunam
    800 m
    Museum Jim Thompson House
    900 m
    Skytrain-station Victory Monument
    950 m
    Siam Paragon
    1 km
    Winkelcentrum CentralWorld
    1.2 km
    Tempel Wat Pho (Tempel van de liggende Boeddha)
    4.5 km
    Koninklijk Paleis van Bangkok (Grand Palace)
    4.6 km

    Gastbeoordelingen van Yaksa Private Hostel Bangkok

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Yaksa Private Hostel Bangkok